
Кронштейн Walfix TV-40B VESA400х400мм
531 ₴
- В наявності
- Код: TV-40B
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Walfix TV-40B — це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Ця модель кронштейна Walfix TV-40B має 1 ступінь свободи, що дає змогу легко регулювати нахил. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix TV-40B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 35 кг. Наклон -12 градусов. Чорний колір кріплення Walfix TV-40B надає моделі елегантності. Відстань від стіни становить 25 мм (мінімальна та максимальна). У кронштейні передбачений рівень для точного встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400х400 мм |
| Артикул | TV-40B |
| Тип кронштейна | похилий |
| гарантія | 12 мес. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Відстань від стіни | 25 мм |
| Сумісність | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 200 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 х 200 мм, 400 х 400 мм |
| Кут нахилу | 12° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴
