
Кронштейн Walfix R-383B VESA400х400мм
842 ₴
- В наявності
- Код: R-383B
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Walfix R-383B — це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Ця модель кронштейна Walfix R-383B має 4 ступені свободи, що дає змогу легко проводити регулювання нахилу, винесення від стіни та повороту телевізора. Кріплення має характеристики високого рівня, поєднуючи оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-383B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 26-55 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 30 кг. Чорний колір кріплення Walfix R-383B надає моделі елегантності. Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix К-383B до 180 градусів. Мінімальна регульована відстань від стіни становить 55 мм, а максимальна 430 мм. У кронштейні передбачений кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400х400 мм |
| Артикул | R-383B |
| Тип кронштейна | виносний, поворотно-похилий |
| гарантія | 12 мес. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Відстань від стіни | 55 – 430 мм |
| Сумісність | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 75 х 75 мм, 200 х 200 мм, 300 х 300 мм, 400 x 400 мм |
| Кут нахилу | +5/-15° |
| Кут повороту | 180° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴
