
Кронштейн Walfix M-6B VESA400х400мм
856 ₴
- В наявності
- Код: M-6B
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворіть ваш телевізор на витвір мистецтва завдяки ультра плоскому настінному кронштейну для LED-/LCD- та плазмових екранівWalfix M-6B Black. Із зазором лише кілька сантиметрів між телевізором і стіною настінне кріплення практично невидиме, крім того, кронштейн легко та швидко монтується на стіну та сумісний зі стандартами VESA. Габаритні розміри кронштейна дадуть змогу вам розмістити його навіть на невеликому за площею протенці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400х400 мм |
| Артикул | M-6B |
| Тип кронштейна | похилий |
| гарантія | 6 мес. |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Відстань від стіни | 70 мм |
| Сумісність | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 100x100 мм, 100х300 мм, 150x100 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 |
| Кут нахилу | +15/-15° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856 ₴
