
Кронштейн Walfix R-203B VESA100х100 мм
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: R-203B
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичне та функціональне кріплення з монтажем на стіну для РК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100х100 мм |
| Артикул | R-203B |
| Тип кронштейна | фіксований |
| гарантія | 6 мес. |
| Максимальне навантаження | 22 кг |
| Відстань від стіни | 14 мм |
| Сумісність | 14" - 29" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

