
Кріплення для ТВ DIGITAL DRP-ST42 (74147)
850 ₴
- В наявності
- Код: 74147
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення DIGITAL DRP-ST42 дає змогу закріпити на стіні LCD-панель діагоналлю 32-55", вагою до 35 кг. Відступ від стіни: 105 - 429 мм. Всі кронштейни марки DIGITAL зроблені з урахуванням сучасних технологій виробництва. Це дає змогу компанії випускати якісні та високоміцні кронштейни, на які дається довічна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 400x300 мм |
| Артикул | 74147 |
| Категорія | Кронштейни |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Розміри | 400 x 405 мм |
| Сумісність (діагональ) | 32 - 55 |
| Кут нахилу | +5° ∼ -18° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
