
Кріплення для ТВ DIGITAL DRP-T25 (71810)
320 ₴
- В наявності
- Код: 71810
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінне кріплення DIGITAL DRP-T25 дає змогу закріпити на стіні LCD-панель діагоналлю 23-42", вагою до 50 кг. Відступ від стіни: 50 мм. Всі кронштейни марки DIGITAL зроблені з урахуванням сучасних технологій виробництва. Це дає змогу компанії випускати якісні та високоміцні кронштейни, на які дається довічна гарантія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200x200 мм |
| Артикул | 71810 |
| Категорія | Кронштейни |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Розміри | 210 x 210 мм |
| Сумісність (діагональ) | 23 - 42 |
| Кут нахилу | +5° ∼ -10° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
