Нож Victorinox Rally
Набір функцій — 9:
•лезвие
•пілочка для нігтів з
•викруткою
•відкривачка для пляшок
• з хрестовою магнітною викруткою Phillips
•з інструментом для зачищення дротів
• Пінцет
•зубочистка
•кільце для підвішування
Колір: червоний
Колодка: глянсовий нейлон
Розмір: 58 x 20 x 9 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Вага | 20 г |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.6163 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 58 мм |
| Матеріал Клинка | 420 і аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Піхви/чохол | Чехол |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴

