Ніж Victorinox My First перший справжній інструмент для Вашої дитини.
До набору входить:
1) ніж 0.2373.T2 із синіми напівпрозорими накладками;
2) ланцюжок 4.1815 з двома карабінами завдовжки 40 см;
3) шнур-підвіс 4.1879 для носіння на шиї.
Інструменти ножа:
- клинок із заокругленим кінцем;
- пила для дерева;
- відкривачка для пляшок;
- консервний ніж;
- плоска викрутка;
- інструмент для зняття ізоляції;
- кільце для підвішування;
- пінцет;
- зубочищення.
Матеріал: лезо — високоякісна неіржавка сталь, ручка — глянсовий нейлон.
Колір: напівпрозорий синій.
Довжина: 84 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0.2373.T2 |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 84 мм |
| Матеріал Клинка | 420 і аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 148 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Колір | Синій (прозорий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 444 ₴



