Швейцарський ніж Victorinox Climber — багатофункціональний складаний ніж, який може стати в пригоді як у місті, так і за його межами. Ніж містить велику кількість інструментів, які допоможуть вам у різних життєвих ситуаціях. Ніж легкий, компактний і не дуже товстий.
Розмір: 91x27x18 мм
Вага: 92 г
Функції
- Большое лезвие- Мале лезо
- Штопор
- Консервний ніж
- Відкривачка для пляшок
- Інструмент для зняття ізоляції
- Розвертка, шило з вушком
- Кільце для підвісу
- Пінцет
- Зубочистка (пластикова)
- Ножиці
- Багатофункціональний гак
- Викрутки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3703.T |
| Тип | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
| Колір | Червоний (прозорий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 738 ₴

