Ліжко двоспальне Еверест Ліберті-1600 вироблене з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, накладки — МДФ. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко забезпечить комфортний сон і підійде для малогабаритного приміщення. Вона стане оригінальним доповненням інтер'єру.
Зверніть увагу! Ліжко не містить матраца. Його потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2128 мм
Ширина — 1669 мм
Висота — 855 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14356 |
| Висота | 86 см мм |
| Довжина: | 213 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 167 см мм |
- Ціна: 5 988 ₴




