
Ліжко трансформер 80+70 Компаніт горіх Екко
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14055
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко трансформер 80+70 виготовлене з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Зручна та функціональна конструкція, яка здатна з одного спального місця створити додаткове, звільнивши простір кімнати від зайвих меблів. Таке ліжко стане ідеальним варіантом для невеликого приміщення.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 846 мм
Висота — 750 мм
Спальне місце 800*2000 мм
Розміри висувна частина:
Довжина — 2000 мм
Ширина — 758 мм
Висота — 330 мм
Проєм під матрац — 11908х710х50 мм.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14055 |
| Висота | 75 см мм |
| Довжина: | 204,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 250 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 80 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 84,6 см мм |
- Ціна: 1 ₴


