Тапчан Валенсія виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Компактна та практична модель має естетичний вигляд і гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром. Таке ліжко дасть змогу максимально ефективно використовувати простір кімнати й простір під ліжком завдяки висувному ящику для зберігання постільного приладдя.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2040 мм
Ширина — 975 мм
Висота — 685 мм
Розмір спального місця: 900х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13857 |
| Висота | 68,5 см мм |
| Довжина: | 204 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Да |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 97,5 см мм |
- Ціна: 4 792 ₴




