
Ліжко Меблі Сервіс Бристоль Нью 160 (каркас без ламелей) ясен сніжний
4 179 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13817
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко Бристоль Нью 160 (каркас без ламель) виготовлене з ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Таке ліжко стане оптимальним варіантом для комфортного відпочинку та впишеться практично в будь-який інтер'єр.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2064 мм
Ширина — 1836 мм
Висота — 892 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13817 |
| Висота | 89,2 см мм |
| Довжина: | 206,4 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 183,6 см мм |
- Ціна: 4 179 ₴

