
Ліжко Меблі Сервіс Ламі 90 (каркас без ламелей) блеквуд ячмінний
5 291 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13549
- +380 (68) 483-61-41Директор
Ліжко Ламі 90 (каркас без ламель) виготовлене з ДСП, завтовшки 16 мм. Ліжко доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Комфортна та затишна модель, яка буде зручна як для дітей, так і для дорослих. Вона дасть змогу насолоджуватися відпочинком і гармонійно впишеться в інтер'єр.
Зверніть увагу! Ліжко НЕ містить у собі основи (ламельну вкладку) та матрац. Їх потрібно замовляти ОТРЕМО.
Розміри:
Довжина — 2032 мм
Ширина — 1200 мм
Висота — 950 мм
Розмір спального місця: 900х2000 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13549 |
| Висота | 95 см мм |
| Довжина: | 203,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Да |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 120 см мм |
- Ціна: 5 291 ₴





