Двоспальне ліжко Компаніт забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. Основою для матраца є суцільний лист ДСП, що дасть змогу використовувати будь-який тип матраца.
Розміри:
Довжина — 2042 мм
Ширина — 1644 мм
Висота — 750 мм
Спальне місце 1600*2000 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11796 |
| Висота | 75 см мм |
| Довжина: | 204,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 164,4 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


