Сучасне та компактне дитяче ліжко Бриз стане улюбленим місцем для Вашого малюка та звільнити спальню для активних ігор і розваг.
Розміри ліжка:
Довжина — 2092 мм
Ширина — 744 мм
Висота — 1670 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11485 |
| Висота | 167 см мм |
| Довжина: | 209,2 см мм |
| Доставка/оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 74,4 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


