
Ліжко Tenero Віола1 1800х1900 Сірий оксамит (1607100010543)
5 696 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1607100010543
- +380 (68) 483-61-41Директор
Прекрасна сучасна модель, зручна, міцна та універсальна. Ця модель підходить не тільки для приватних інтер'єрів. Такий широкий асортимент дає змогу задовольнити всі вимоги дизайнерів і будівельників за підбиранням меблів для великих об'єктів, як-от: готелі, будинки відпочинку, дитячі оздоровчі центри. Наприклад, де потрібно підібрати моделі однакової форми, але різних розмірів. Або зонувати території за кольором, наприклад, інтер'єри на одному поверсі в спокійній холодній гамі, а на іншому — у теплій і контрастній, але стильне рішення, водночас має зберегтися. Ця модель чудово підійде для виконання таких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1607100010543 |
| Висота наголов'я | 900 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1900 мм мм |
- Ціна: 5 696 ₴

