
Сідло для велосипеда Feel Fit ZD-013
579 ₴
- В наявності
- Код: ZD-013
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфортне Седло для велосипеда Lietu ZD-013 сідло для гірських, міських і туристичних велосипедів, із замком. Сідло має широку анатомічну форму та м'який наповнювач, завдяки чому велосипедист почувається комфортно та не втомлюється під час тривалих поїздок. Отвір середньо сідла створює комфортне відчуття й гарну вентиляцію. Велосипедне сідло обтягнуте якісним міцним замінником шкіри з високим ресурсом експлуатації.
Характеристики:
Розмір: 260*220 мм
Колір: чорний із червоним
Призначення: міський/доріжний
Матеріал рамки: сталь
Матеріал обшивки: шкіра
Особливості: анатомічна форма, виріз.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feel Fit |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал рамки | Сталь |
| Призначення | Шосейне |
| Особливості | Отвір для вентиляції |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сідло |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZD-013 |
| Діаметр коліс | 29" |
| Діаметр колеса | 29" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴
