-10%

Настільний годинник електронний Caixing CX-2159 із зеленим підсвічуванням Чорний
691 ₴
622 ₴
- В наявності
- Код: 015399
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Led-годинник настільний Caixing CX-2159 із зеленим підсвічуванням, чорний
Спеціальна відкидна ніжка дає змогу використовувати годинник Caixing CX-2159 , як настільні, а кріпильні отвори, що розміщені на задній стороні корпусу, дають змогу їх фіксувати на стінці.
Їх можна встановити в будь-якому автомобільному транспорті, оскільки є можливість живлення від бортової мережі авто через прикурювач.
Має ідеальну читаність цифр і підсвічування зеленого кольору. Можна виставити 24 і 12-годинний режим часу.
Характеристики годинника настільних електронних з підсвіткою Caixing CX-2159:
- Розміри: 215 х 100 х 30 мм;
- Колір корпусу: чорний;
- Колір підсвітки: зелений;
- Живлення: мережа 220 В, 12 В;
- 12 і 24 годинний формат.
Комплектація настільного годинника з підсвіткою Caixing CX-2159:
- Годинник;
- Адаптер 220V,
- Кабель під'єднання до автомобільного прикурювача 12V.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caixing |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Радіо | Ні |
| Тип механізму | Електронний |
| Тип годинника | Настільні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Зелений |
| Додаткові характеристики годин | |
| Барометр | Ні |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Звук | Моно |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 015399 |
| Глибина | 30 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Індикація | Годинник |
| Джерело живлення | От сети |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622 ₴

