-12%

Годинник настільний LY 1089 з блакитною підсвіткою, білий
415 ₴
364 ₴
- В наявності
- Код: 011118
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний годинник LY 1089 з блакитною підсвіткою, білий
Оригінальний настільний годинник LY 1089 стане родзинкою вашого інтер'єру. Виготовлені в цікавому дизайні, їх можна як поставити на стіл, так і повісити на стіну. Блакитна світлодіодна підсвітка не ріже очі та допоможе вам завжди орієнтуватися в часі та просторі. Годинник LY 1089 обладнаний додатковим функціоналом: невибагливий будильник, вбудований календар, а також термометр. Вони працюють від будь-якого джерела з USB і мають кілька режимів індикації дисплея.
Годинник електронний настільний LY 1089, характеристики:
Тип годинника: настільні/настінні
Тип механізму: електронний
Індикація часу: світлодіодна
Колір корпусу: білий
Колір підсвітки: блакитний
Яскравість: регульована
Часовий формат: 12/24
Будильник: мелодія
Матеріал корпусу: пластик
Габаритні розміри (ВхШхГ): 9.3 х 22.1 х 4 см
Комплектація
Електронний LED годинник
USB-кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MHZ |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 011118 |
| Глибина | 40 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Індикація | Електронні |
| Джерело живлення | USB |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴



