«Примула» односпальна, набагато більш скромна у прибранні, ніж двоспальна. Але вона не втрачає свого шарму та милості. Декоративні навершя на ніжках надають грайливості образу. Ліжко підійде для спальні юної особини. Зараз актуальні світлі тони та провінціальний стиль, тож можна «Примула міні» спробувати занурити в атмосферу романтики. Ця модель вольється в середу будинків відпочинку, оздоровчих дитячих установ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000002105 |
| Висота наголов'я | 82 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 210 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 80 х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 90 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 758 ₴

