Цієї моделі до обличчя чорний оксамит, чорна мідь, чорне золото, білий оксамит та ін. Ці вбрання підкреслюють її грацію і тонку стати. У такому вбранні негріх покращується на глянсовому паркі серед білосніжних колон, дзеркал, картин, канделябрів, тисячі свічок і дорогого оздоблення. Строгості образу додають, ритмічно врівноважені лінії відношування. Які полегшують, мереживну легкість наголов'я. Прикрасьте свою спальню цією красунею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000173 |
| Висота наголов'я | 87 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 210 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 180 х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 190 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 565 ₴

