Вона безперервна, свіжа та життєрадісна. Кумедні завитки вголов'ї свідчать про веселу вдачу та грайливу натуру. «Віола» чудово впишеться в інтер'єр дорослої спальні та в дитячій кімнаті буде доречною. Додасть затишку та невимушеності інтер'єрум готелів, будинків відпочинку та дитячих здоровиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000283 |
| Висота наголов'я | 75 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 210 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 100 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 161 ₴

