Класична версія ліжка «Нарцис» металева з розрізними дерев'яними стійками. Строгі лінії наголов'я, прикрашені невеликою діадемою. Це оздоблення не навантажує образ, простий, але дуже елегантний. Ліжко змінить провінціальний інтер'єр, так само прикрасить, стриманий класичний. В інтер'єрі з цим ліжком, будуть доречні ковані вироби та прикраси, дерев'яні аксесуари та дерев'яні меблі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000215 |
| Висота наголов'я | 96 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 210 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | Дерево + Метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 120 х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Чорний + Білий |
| Ширина | 130 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 893 ₴

