Широке, зручне, просторе та водночас дуже затишне ліжко в стилі «Лофт». Добре прорахована глибина сидіння дасть власнику змогу відпочивати на ній із максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000176 |
| Висота наголов'я | 104 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 90 х 190 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 904 ₴

