Кишеньковий ніж-брелок Stinger це чудовий аксесуар і подарунок як чоловікові, так і жінці.
Опис та Характеристики:
- Ніж має 4 функції.
- Тип: складані.
- Тип: кишенькові
- Колір: синій
- Матеріал: метал.
- Вага: 40 г.
- Довжина клинка: 40 мм.
- Ширина клинка: 5 мм.
- Товщина клинка: 1 мм
- Виробник: Stinger ( країна виробництва: Гонконг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Синій |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 40 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN27117A |
| Тип | Кишенькові |
| Довжина клинка | 40 мм |
| Матеріал Клинка | 420 |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Тип | Складные |
| Ширина клинка | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

