Цієї моделі до обличчя чорний оксамит, чорна мідь, чорне золото, білий оксамит та ін. Ці вбрання підкреслюють її грацію і тонку стати. У такому вбранні негріх покращується на глянсовому паркі серед білосніжних колон, дзеркал, картин, канделябрів, тисячі свічок і дорогого оздоблення. Строгості образу додають, ритмічно врівноважені лінії виноження. Які полегшують, мереживну легкість наголов'я. Прикрасьте свою спальню цією красунею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000213 |
| Висота наголов'я | 96 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 206 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | Дерево + Метал |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 90 х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Чорний + Білий |
| Ширина | 96 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 178 ₴

