Своєю появою «Німфея» зобов'язана богині Давнього Риму. Однак, коріння слова латинське, у буквальному перекладі «Боженя». Звичайно, це ліжко не Бога було створене, але граціозність ліній, плавність форм йому все-таки властиві. Якщо поглянути на твори мистецтва античних часів, то неприкрашене оздоблення було свідченням краси, а саме простота і плавність ліній, і правильність пропорцій. В основі цього образу, лежать саме врівноваженість форм і декору. Це ліжко впишеться не тільки в класичний інтер'єр, але й у легкий провінційний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000191 |
| Висота наголов'я | 108 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 196 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 180 x 190 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Чорний Оксамит |
| Ширина | 186 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 845 ₴

