Гарна, велична француженка Магнолія — вона не могла залишити байдужим Наполеона. Багате деталі оздоблення, вензеля підкреслюють імператорський шик цієї моделі. І колірна гама, як і належить фаворитці, складається з розкішних відтінків: чорний оксамит, чорне золото, чорна мідь, білий оксамит та ін. Зісідаючи з дорогими тканинами, канделябрами, візерунковими шпалерами та натуральним деревом, ця красуня почувалася б чудово. Якщо Ви віддаєте перевагу розкішній «класиці» або імператорському стилю «ампір», то це ліжко для Вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000163 |
| Висота наголов'я | 107 см |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 206 см мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Материал обивки | Немає |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Металеві трубки |
| Розмір спального місця | 160 х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 166 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 848 ₴


