Широке, зручне, просторе та водночас дуже затишне ліжко в стилі «Лофт». Добре прорахована глибина сидіння дасть власнику змогу відпочивати на ній із максимальною зручністю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000179 |
| Висота наголов'я | 1040 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 800 х 2000 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 900 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 591 ₴

