Ліжко Tenero Лілія Бежеве (100000167)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000167 |
| Висота наголов'я | 870 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1200 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1300 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 225 ₴

