Ця ефектна красуня вирізняється фактурним м'яким характером. Не позбавлена аристократичного лоска та жіночності, про що свідчить, плавна форма оголів'я й м'яка спинка з утяжками. Як справжня дама, вона любить прикраси. Її вигляд доповнений намистином рослинної тематики. Немов перлові намистини, мають вигляд навершя на вертикальних опорах ліжка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000157 |
| Висота наголов'я | 1125 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм мм |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1900 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 250 ₴

