Ця модель цікава тим, що залежно від її кольору й інтер'єру, в якому вона буде, змінюється і сприйняття її образу. І саме ця деталь дає змогу бути універсальною. Це ліжко гармонійно прикрасить не тільки класичний інтер'єр, і провінціальний, а також підкреслить «готичний», якийсь замковий стиль. У темних кольорах матиме прекрасний вигляд на тлі цегляної стіни або стіни облитого муровання з дикого каменю. Ще один плюс — розширена градація ширин, від полуторної невеликої версії, до повноцінного, двоспального ложа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000126 |
| Висота наголов'я | 1115 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1900 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 051 ₴

