Звичайно, це не витвір великого Леонардо так Вінчі, але все-таки схожі на ці дві красуні деякими рисами. Наша «Дармера» по-своєму чудова ненагранна простота і м'якість ліній, трохи аристократична. Адже "Дармера" гарна саме своєю надзвичайною простотою, ефемерною загадковістю, що обволікає нас своїм ніжним і глибоким поглядом, і, звісно, таємничою усмішкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000122 |
| Висота наголов'я | 1125 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2100 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1400 х 2000 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1500 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴

