Візуально-легкою, що летить, сприймається конструкція ліжка завдяки увігнутій формі зголів'я й розходиться від центру руху завитків. Вони схожі на рух крилець метелика. Вишукано виглядатиме ця модель як у класичному інтер'єрі, так і більш сучасному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000100 |
| Висота наголов'я | 1080 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1400 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 1500 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 294 ₴

