Прекрасною варіацією ліжка «Іберис» є ця односпальна модель. Вона елегантна та зручна, не перевантажена в декорі. Чудово підійде для класичного інтер'єру або створення стилю «Прованс».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10000087 |
| Висота наголов'я | 820 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 800 х 1900 мм |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 900 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 758 ₴

