Спальня — найвідвертніша та найзатишніша кімната в домі, тому меблі в ній мають на 100% відповідати перевагам господарів. Ліжко з м'яким наголов'ям «Фуксія» той самий ідеальний і незамінний варіант для будь-якої спальної кімнати, який вирізняється яскравим дизайном і широкою функціональністю. У ній не тільки приємно поніжитися у вихідний, але й почитати цікаву книгу в будній день перед сном, спершись на м'яку спинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenero |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100000260 |
| Висота наголов'я | 1060 мм |
| гарантія | 18 місяців |
| Довжина: | 2000 мм мм |
| Доставка/оплата | Безкоштовна доставка. |
| Комплектація | Ліжко без матраца |
| Матеріал каркаса | метал |
| Основа під матрац | Металеві трубки (ламелі) |
| Розмір спального місця | 1800 х 1900 мм |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Бежевий/Бежевий |
| Ширина | 1900 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 421 ₴

