Стіл письмової Еверест Соната виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Стіл складається з тумби з трьома шухлядами та полиці для клавіатури. Така модель має простору стільницю для комфортної роботи та дасть змогу розміщувати письмове приладдя та інші предмети для роботи, не відвертаючи уваги від робочого процесу. Такий стіл зручний і довговічний, посприяє продуктивній роботі та гармонійно впишеться в інтер'єр.
Розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 750 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури |
| Ширина | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Son-28 |
| Глибина | 55 см |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 233,90 ₴




