
Складаний кишеньковий ніж STINGER 11 в 1 Жовтогарячий (DN18907А)
212 ₴
- В наявності
- Код: DN18907A
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний кишеньковий ніж STINGER (DN18907) не займе багато місця в кишені завдяки своїм невеликим розмірам. Водночас він стане незамінним помічником і в подорожі, і в повсякденному житті. Оскільки, крім ножа, з гладким лезом, мультитул укомплектований ножицями, пилкою для дерева, ножем для чищення риби, двома відкривачками для консервів і пляшок, штопором, плоскою та хрестовистою викрутками, а також пилкою для нігтів і двома шилами. Всі леза виготовлені з неіржавкої сталі.Рукоть ергономічної форми зручно ляже в руці. На ножі є кільце. Розміри ножа в складеному вигляді 8.5х2.5х1.7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN18907A |
| Тип | Туристичні |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Кількість предметів | 11 |
| Матеріал Клинка | Неіржавка сталь |
| Загальна довжина | 80 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56 RC |
| Тип | Складные |
| Тип замка | Slip-joint |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 ₴
