Мініатюрний складаний кишеньковий ніж STINGER (DN27164) сподобається і чоловікам, і жінкам, укомплектований маленькими ножицями, ножиком, пилкою для нігтів. Має він також пінцет і зубочищення. Завдяки наявності кільця може використовуватися як брелочок. У складеному вигляді розмір ножа 6х1.8х0.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Червоний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 23 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN27164 |
| Тип | Кишенькові |
| гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 35 мм |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴

