Складаний кишеньковий ніж STINGER (DN27116) стане незамінним помічником і в подорожі, і на риболовлі, і в місті. Крім ножа з гладким лезом, ніж укомплектований ножицями, пилою для дерева, інструментом для чищення риби, двома відкривками, плоскою й хрещатою викрутками, двома шилами та інструментом для чищення нігтів. Чорні металеві ручки ножа мають дуже зручну ергономічну форму. У складеному вигляді розміри ножа 10х2.7х1.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Чорний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 111 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN27116 |
| Тип | Кишенькові |
| гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Метал |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

