Складаний кишеньковий ніж STINGER (DN23836) стане незамінним помічником і в подорожі, і в повсякденному житті. Оскільки крім ножа з гладким лезом, мультитул укомплектований ножицями, пилкою для дерева, ножем для чищення риби, двома відкривачками для консервів і пляшок, штопором, хрещатою викруткою, а також пілочкою для нігтів і двома шилами. Всі леза виготовлені з неіржавкої сталі. Колодка закругленої форми зручно ляже в руці, а перфорація накладок захистить від ковзання. На ножі є кільце. Розміри ножа в складеному вигляді 9х2.5х1.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Сірий |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 103 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN23836 |
| Тип | Кишенькові |
| гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 65 мм |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Метал |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴

