
Складаний кишеньковий ніж STINGER 13 в 1 Червоний (DN18871)
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: DN18871
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний кишеньковий ніж STINGER DN18871 — чудова модель маленького ножика, укомплектованого інструментами, необхідними мандрівникові, туристові, рибалці. Крім основного леза з гладким заточуванням, ніж має ножиці, пилу на дереві, інструмент для чищення риби, дві відкривачки, плоску викрутку, шило та хрещатне викрутку, а також мініатюрний пінцет і зубочистку. На ножі є колодо для ланцюжка або карабіна. Накладки виготовлені з яскравого, червоного пластику. Розміри ножа в складеному вигляді 9х2.5х1.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Червоний |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN18871 |
| Тип | Кишенькові |
| гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 50 мм |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴
