
Складаний кишеньковий ніж STINGER 14 в 1 Зелений (DN18890)
250 ₴
- В наявності
- Код: DN18890
+380 (97) 213-47-91
Адміністратор (VIBER)- +380 (68) 483-61-41Директор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складаний кишеньковий ніж STINGER (DN18870) можна назвати ножем туриста. Помимими великого ножа з гладким лезом мультитул укомплектований ножицями. Є також дві відкривачки — для консервів і пляшок, плоска викрутка, маленький ніж (завдовжки 3.6 см), компас, інструмент для вилучення рибних гачків, шило зі швачкою, ліхтарик і штопор. У колодку вставлені пилочка для нігтів і мікровикрутка. На колодці ножа є глянсова металева пластина, на якій можна зробити нанесення напису або малюнка. У складеному вигляді ніж має розміри 9х2.5х2.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stinger |
| Колір | Зелений |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 96 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DN18890 |
| Тип | Кишенькові |
| гарантія | 90 днів |
| Довжина клинка | 60 мм |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Ручки | Пластик |
| Піхви/чохол | Немає |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Поверхня клинка | Полірування |
| Твердість клинка | 55-56RC |
| Тип | Складные |
| Товщина клинка | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
