Ліжко Комфорт меблевої фабрики "Еверест" (Україна).
Матрац не комплектується. Спальне місце 80х190 см.
Матеріал ліжка — ламінована ДСП (фірми Swisspan), цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
До комплекту входять 2 шухляди на телескопічних напрямних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ev-110 |
| Вага | 71 кг г |
| Висота | 80 см мм |
| Довжина: | 194 см мм |
| Комплектація | Матрац не комплектується. |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Ніша для білизни | Да |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 85 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 191,90 ₴

