
Стіл комп'ютерний СКМ-6 Компаніт Вільха
4 225,20 ₴
- В наявності
- Код: hub_WcKF67315
- +380 (68) 483-61-41Директор
Комп'ютерний стіл СКМ-6 виробник фірма Компаніт (Україна).
Деякі характеристики:
- Чудовий недорогий практичний і функціональний комп'ютерний стіл впишеться в будь-який інтер'єр завдяки широкій палітрі різних кольорів, у яких він виробляється.
- Матеріал столу — ламінована ДСП, цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
- Стіл виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія)
- Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
- В пакованні Ви знайдете детальний опис складання столу, тож, за бажання, Ви легко зможете обійтися без послуг збирача.
- Здійснюємо доставку всією Україною перевезенням Новая почта.
— Адресна доставка по г. Київ 150 грн до під'їзду, оплата під час отримання кур'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Особливості | Висувна полиця для клавіатури |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Горіх |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1442 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_WcKF67315 |
| Глибина | 59,8 см см |
| Доставка/оплата | Адресна доставка по г. Київ 150 грн до під'їзду |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Стіл |
| Ширина | 100 см мм |
- Ціна: 4 225,20 ₴

