Стіл письмовий — це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично кожним школярем і студентом.
Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення завдяки широкій палітрі кольорів ДСП, у яких стіл виробляється.
Стіл ітме двостулкову тумбу. Стіл виготовлений із ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний і економічний матеріал чудово підходить для меблів у домі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Ширина | 115 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_jOW73961 |
| Глибина | 55 см |
| Додаткові характеристики | Вага столу: 28 кг За тумбою розташована горизонтальна полиця, вона ділить її навпіл. |
| Матеріал | ДСП |
| Тип | Стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757,70 ₴

